Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Şubesi

Değerli Meslektaşlarım,

TOTBİD Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Şubesinin önemli aktivitelerinden olan ve her yıl gerçekleştirilen Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Kursu’ nun 13.’sü 28 - 29 Eylül 2018 tarihlerinde Elite World İstanbul Hotel Taksim‘de gerçekleştirilecektir.

Hedef kitle her zaman olduğu gibi asistanlar ve bilgilerini yenilemek isteyen uzmanlar olup; ayak ve ayak bileğinin temel konuları kursta ele alınacaktır.

Bu yıl düzenlediğimiz  kursa Avusturya Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Derneği Başkanı Peter Bock ve Belçika’dan Devos Bevernage Bernhard davetli konuşmacı olarak katılacaktır. Her iki konuşmacı da EFAS’ın (Avrupa Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Derneği) çok kıymetli ve tecrübeli eğiticileridir.

İki gün sürecek kursta temel kavramlar ele alınacak, vaka tartışmalı interaktif oturumlar olacak ve pratik uygulama da yapılacaktır.

İlgilenen meslektaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk ve onur duyacağız.

Bu kurs TOTEK tarafından asistan eğitimi süresince alınması gerekli zorunlu kurslar içerisinde de yer almaktadır. Kurs sayfası ve başvuru formuna  http://totbid.org.tr/EtkinlikGoster.aspx?n=12262 linkinden ulaşabilirsiniz.

Doç. Dr. Kaan Irgıt
TOTBİD Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Şubesi Başkanı

Kurs Başkanı
Op. Dr. Namık Kemal Özkan

Sekreter
Dr. Öğr. Üyesi M. Esat Uygur

© Tüm hakları Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’ne aittir.
Loading...

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...